Preses telpa
Preses telpa

„CEMEX Iespēju fonds” turpina atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas Brocēnu un Saldus novados

Šonedēļ sākusies pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novados.


Šī konkursa prioritātes ir aktivitātes, kas veicina bērnu un jauniešu interesi par eksaktajām zinātnēm, sabiedrības izpratni un zināšanas par drošu un veselīgu dzīves veidu, indivīda zināšanas par vidi un atbildīgu rīcību pret to, kā arī pasākumi iedzīvotāju piederības veicināšanai savai pilsētai, pagastam/novadam vai valstij.
Komisija, kuru veido pieci Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāji un četri CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 15 000 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 1500 eiro.

Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 27.marta plkst.16:00.

Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 28.aprīlim.  Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2017.gada 1.maija līdz 2017.gada 31.oktobrim.

Pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas. Savukārt 3.martā gan Brocēnos, gan Saldū norisināsies informatīvie semināri. Vairāk informācijas par semināriem meklē fonda sociālo mediju profilos Facebook un draugiem.lv, kā arī mājaslapā.

Konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.saldus.lv, www.broceni.lv, CEMEX rūpnīcas loģistikas ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

Metodiskie norādījumi veidlapas aizpildīšanai

Vērtēšanas kritēriji

Atskaites veidlapa

Budžeta veidlapa

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved