Preses telpa
Preses telpa

CEMEX Ventures izsludina pirmo atvērto projektu pieteikumu konkursu

CEMEX Ventures izsludina pirmo Atvērto projektu konkursu, kuram pieteikumus var iesniegt sākot no 29.marta līdz šī gada 24.maijam.

CEMEX Ventures izsludina pirmo Atvērto projektu konkursu, kuram pieteikumus var iesniegt sākot no 29.marta līdz šī gada 24.maijam. Projektu konkursā var piedalīties ikviens, kurš vēlas attīstīt un īstenot inovatīvus un vai/uz tehnoloģijām balstītus biznesa modeļus būvniecības industrijā, piemēram, start-up uzņēmumi, uzņēmēji un inovāciju izstrādātāji. CEMEX Ventures izskatīs idejas jebkurā no to izstrādes stadijām, kas nozīmē, ka var iesniegt idejas, kuru autors izstrādājis tikai konceptu vai jau attīstījis, piemēram, projekta prototipu.

Izstrādātajām idejām nav jābūt saistītām tikai ar būvniecības materiāliem, bet gan balstītām uz četrām, plašākas būvniecības industrijas ekosistēmas jomām - pilsētvides attīstību, sadarbības veicināšanu būvniecības industrijā kopumā, jauniem būvniecības trendiem un tehnoloģijām un jaunu finanšu resursu projektu radīšanu un attīstību.

Balstoties uz CEMEX Ventures projektu atlases kritērijiem, vislabākās idejas vai projekti tiks iesniegti izvērtēšanai CEMEX augstākās vadības līmeņa komandai. Idejas, kuras uzvarēs šajā posmā, iegūs finansiālo atbalstu, kā arī konsultācijas un pieeju būvniecības ekspertu zināšanām un infrastruktūrai, kas palīdzēs tās īstenot.

Detalizētāka informācija par projektu konkursu pieejaama #CXVOpenCall.

CEMEX Ventures ir atvērta inovāciju programma un daļa np Corporate Venture Capital grupas, kuras mērķis ir atbalstīt inovācijas būvniecības industrijā, iesaistot start-up uzņēmumus, uzņēmējus, universitātes un citas ieinteresētās puses, lai veidotu nākotnes, vērtīgu ekosistēmu.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved