Static Image
Preses telpa
Preses telpa

CEMEX ievieš jaunus spēles noteikumus būvmateriālu industrijā pasaulē

Šonedēļ būvmateriālu ražotājs CEMEX, S.A.B. de C.V. (“CEMEX”) (NYSE: CX) paziņoja par soli, kas mainīs būvmateriālu ražošanas industriju un uzņēmumu komunikāciju ar klientiem. Klajā tiek laista unikāla, digitāla platforma komunikācijai ar klientiem, kas šajā nozarē nav redzēta – CEMEX Go. 

Platforma būs lietojama gan uz mobilajām, gan valkājamām, gan galda ierīcēm, klienti tajā varēs veikt pasūtījumus, tiešsaistē sekot līdzi piegāžu izpildei, samaksāt rēķinus u.tml. Platforma ietvers visus uzņēmuma ražotos produktus – saiņoto un vaļējo cementu, betonu, minerālmateriālus u.c. CEMEX Go nodrošinās klientiem pilnīgu tiešsaistes informāciju, tādējādi ekonomējot viņu laiku un palīdzot pārraudzīt vairākus biznesa procesus.

“Digitālā platforma ir pirmais mūsu stratēģiskās iniciatīvas solis, kam veltītas lielas pūles,” saka CEMEX globālā uzņēmuma izpilddirektors Fernando A. Gonzalezs. “Tā pierāda mūsu uz klientiem vērsto domāšanas veidu un koncentrēšanos uz nepārtrauktiem uzlabojumiem. CEMEX Go ir pirmā un pagaidām vienīgā šāda veida platforma industrijā, kas palīdz mums būt tuvākiem saviem klientiem, palīdz tiem paveikt darbus ātrāk un efektīvāk. Mums tā ir iespēja sniegt klientiem līdz šim neredzētu servisu,” saka Gonzalezs.

Šī gada sākumā CEMEX nodibināja inovāciju un riska kapitāla biznesa vienību CEMEX Ventures, kura pamatdarbība vērsta uz jaundibināto uzņēmumu, uzņēmēju, universitāšu un citu ietekmes pušu iesaistīšanu nākotnes būvniecības industrijas ekosistēmas veidošanā. Šajā darbā gūtās atziņas tiks izmantotas CEMEX Go attīstībā, paplašinot tā funkcionalitāti jaunos un neredzētos veidos. Šīs inovācijas apliecina CEMEX apņemšanos – ievest būvmateriālu ražošanas nozari šodienas digitālajā pasaulē. 

CEMEX Go ietvers pilnu pakalpojumu klāstu, kas klientu sadarbību ar CEMEX padarīs mazāk birokrātisku, samazinās to administratīvo slogu un sniegs iespēju sekot informācijai vienmēr un visur. Platformā klienti varēs pārskatīt darījumu vēsturi, izsekot piegādēm, izmantojot GPS, saņemt ziņojumus par pasūtījumu izpildi, veikt tajos izmaiņas un pārraudzīt visu ar sadarbību saistīto informāciju.

Šī gada novembrī platformu sāks izmantot CEMEX klienti ASV un Meksikā, 2018.gada laikā aptverot citas CEMEX valstis. Platformas izveidē CEMEX sadarbojies ar saviem ilgtermiņa partneriem IBM un NEORIS. 

CEMEX ir starptautisks būvmateriālu ražošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzticamus produktus un pakalpojumus vairāk nekā 50 pasaules valstīs. CEMEX ir sena vēsture, ko raksturo darbs savu kopienu labā un ilgtspējas veicināšanā, inovatīvu būvmateriālu ieviešana tirgū un efektivitātes sasniegumi. Plašāka informācija: www.cemex.com.

 

Papildu informācija:
Antra Savleviča
CEMEX Latvija Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja
antra.savlevica@cemex.com,+ 371 26422891

Kontaktpersonas starptautiskai komunikācijai: 
Mediju attiecības: Jorge Perez, +52(81) 8888-4334, mr@cemex.com
Investoru attiecības: Eduardo Rendon, +52(81) 8888-4256, ir@cemex.com


Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved