Static Image

Iespēju fonds atbalsts ar Latvijas simtgadi saistītas sabiedrības iniciatīvām

Šonedēļ izsludināta pieteikšanās finansējumam „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Talsu un Tukuma novados. Ar konkursa starpniecību fonds atbalstīs iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem.


„Tā kā arī nākamgad Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiks turpinātas mūsu valsts simtgades svinības, šajā projektu konkursā CEMEX Iespēju fonds turpinās sniegt atbalstu ar šo notikumu saistītām sabiedrības iniciatīvām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.

Komisija, kuru veido trīs pārstāvji no uzņēmuma SIA „CEMEX” un pa vienam pārstāvim no Talsu un Tukuma novadiem, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Kopējā aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 4 500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 800 eiro. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Talsu un Tukuma novadu pašvaldību iestādes. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 9. novembra plkst.16:00.

Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 11. decembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2019.gada 1.janvāra līdz 2019.gada 30.jūnijam.

Visiem pretendentiem ir pieejamas bezmaksas konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu pie fonda vadītājas. Tāpat 16. oktobrī Tukumā un 17. oktobrī Talsos norisināsies informatīvie semināri par projekta pieteikuma sagatavošanu. Vairāk informācijas un konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.talsi.lv, www.tukums.lv, CEMEX rūpnīcas administratīvajā ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.

 

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

Metodiskie norādījumu veidlapas aizpildīšanai

Vērtēšanas kritēriji

Atskaites veidlapa

Budžeta veidlapa

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved