Preses telpa
Preses telpa

Ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu realizētie projekti


CEMEX Latvija piedalās projekta SAFECEMENT īstenošanā

2014. gadā tika uzsākts projekts SAFECEMENT, kura galvenais mērķis ir turpināt uzlabot darba apstākļus cementa ražošanas industrijā, lai sasniegtu izcilu darba drošības un veselības aizsardzības līmeni.

Projekta ietvaros tiks izveidots statistikas pētījums par darba drošību un veselības aizsardzību un biežākajiem riskiem, apkopoti uz cementa industriju attiecināmie darba drošības un veselības aizsardzības noteikumi Eiropas Savienības un  tās dalībvalstu līmenī,  izveidotas 10 animācijas filmas, kas ataino statistikas pētījumā noteiktos galvenos riskus, kā arī izstrādāta mājas lapas (www.safecement.com), lai izplatītu informāciju par projektu un tā rezultātiem.

Projekta īstenotājs ir Portugālē esošā Cementa industrijas Tehniskā asociācija (Associação Técnica da Indústria de Cimento). Tāpat projektā piedalās Spānijas uzņēmumi Fundación CEMA, Centro Tecnológico del Mármol, Piedra y Materiales, kā arī CEMEX uzņēmums no Latvijas un Zviedrijas Tehniskā universitāte (Chalmers tekniska högskola).

Projekts tiek finansēts Eiropas Savienības Erasmus+ programmas un 2014. gada KA2 – Izglītības un profesionālās izglītības stratēģiskās partnerības iniciatīvas ietvaros.

Projekts noslēdzās 2016.gada rudenī.

Projekts "Kālija hlorīda ražošana SIA CEMEX"

SIA „CEMEX” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 2014. gada 2.septembrī noslēdza līgumu Nr.L-APV-14-0176 par Eiropas Savienības projekta “Kālija hlorīda ražošana SIA CEMEX” (projekts Nr. APV/2.1.2.4.0/14/04/090) īstenošanu aktivitātes “Augstas pievienotās vērtības investīcijas” 4.kārtas ietvaros. Projekta īstenošana tika uzsākta 2014.gada 2.septembrī un pabeigta 2015.gada 15.oktobrī. Projekta ietvaros uzņēmums iegādājās iekārtas, kas nepieciešamas kālija hlorīda (sāls) ražošanai no cementa ražošanas blakusproduktiem. Projekta attiecināmās izmaksas ir 963 275,50 eiro, no kurām 436 232,50 eiro ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums (ERAF). Pateicamies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbiniekiem par atbalstu projekta īstenošanā.

Projekts "Latvijas Loģistikas aociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana "

SIA „CEMEX” piedalās projektā "Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana" Nr. L-APA/1.3.1.1.1./10/02/016, līguma nr. L-APA-10-0026, ko līdzfinansē Eiropas sociālais fonds. Projekta ietvaros uzņēmuma darbinieki piedalās dažāda veida apmācībās, kas veicina uzņēmuma darbinieku profesionalitāti un speciālu zināšanu ieguvi. Šāda veida apmācības ir ieguvums ne tikai katram darbiniekam personīgi, bet arī uzņēmumam kopumā, jo tiek veicināta uzņēmuma konkurētspēja.

 

 

  

 

  

 

 

  

   

 

 

  

 


Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved