Karjera
Karjera

Karjera

Ikdienā cilvēki ir atkarīgi no apkārtējās infrastruktūras tīkla, kas tiem palīdz pārvietoties no vienas vietas uz citu un  nodrošina vietu, kur viņiem un viņu ģimenēm dzīvot un strādāt. CEMEX mērķis ir sniegt efektīvus būvniecības risinājumus, kas uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti, viņu apkārtējo vidi un pasauli.


CEMEX saviem klientiem piedāvā būvniecības materiālus un būvniecības risinājumus dažāda veida projektiem neatkarīgi no to lieluma. Visi uzņēmuma darbinieki - gan inerto materiālu iegūšanā un cementa ražošanā,  gan arī mārketingā, pārdošanā un cementa un betona izplatīšanā rūpējas par to, lai klientu būvniecības projekti būtu veiksmīgi.
 

CEMEX globālās veiksmes atslēga ir motivēti un pozitīvi orientēti darbinieki, kuri sadarbojas ar klientiem un piegādātājiem, uztur ciešus savstarpējus kontaktus ar kolēģiem Latvijā un pasaulē, pastāvīgi sniedz labākos rezultātus un novatoriskus risinājumus nozarē. Darbinieku degsme, lojalitāte un godprātība veiksmīgi palīdz pārvarēt esošos un nākotnē gaidāmos izaicinājumus un iespējas. Līdz ar katru jauno CEMEX darbinieku uzņēmums pierāda, ka ir labākais savā nozarē.

 

Mēs meklējam talantīgus cilvēkus, kuriem tāpat kā mums ir būtiski radīt ilgtspējīgus un inovatīvus risinājumus klientiem visā pasaulē. Mēs piedāvājam daudz dažādu iespēju, kuras ir interesantas indivīdiem ar dažādām interesēm,  pieredzi un prasmēm un kuru  mērķis ir tāds pats kā mums - būvēt labāku nākotni. Vai esi gatavs mainīt pasauli?

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved