Mūsu darbība
Par CEMEX

SIA "CEMEX" valdeGraham Nicolas George Russell
Valdes priekšsēdētājs, Izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un  Krievijā

E-pasts: graham.russell@cemex.com

Saziņas pamatvaloda: angļu

Kopš 2014.gada septembra SIA „CEMEX” valdes priekšsēdētājs un CEMEX izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā. Viņam ir vairāk kā desmit gadu pieredze CEMEX grupā. Iepriekš viņš ir vadījis CEMEX Apvienoto Arābu Emirātu un Persijas līča valstu biznesa vienību, kā arī ieņēmis vadošus pārdošanas un stratēģiskās plānošanas amatus CEMEX Lielbritānijas biznesa vienībā. Viņš ir ieguvis Varvikas Biznesa skolas (Lielbritānija) maģistra grādu biznesa administrācijā, Austrumanglijas Universitātes (Lielbritānija) maģistra grādu starptautiskajās attiecībās, kā arī Eseksas Universitātes (Lielbritānija) bakalaura grādu ekonomikā. 


Māris Gruzniņš
Valdes loceklis, Komercdirektors Baltijas valstīs

E-pasts: maris.gruznins@cemex.com

Saziņas pamatvaloda: latviešu

CEMEX uzņēmumā Latvijā strādā no 2005.gada. Kopš 2007.gada ieņem komercdirektora amatu un darbojas uzņēmuma valdē. Savukārt kopš 2012.gada darbojas CEMEX pārstāvniecības Somijā (EMBRA OY) valdē. Iepriekš uzņēmumā ieņēmis CEMEX pārstāvniecības Krievijā (CEMEX Baltic Cement) vadītāja amatu, Loģistikas departamenta vadītāja amatu un Remontdienesta vadītāja amatu. RTU Rīgas Biznesa skolā ieguvis maģistra grādu biznesa administrācijā un Latvijas Lauksamniecības universitātē ieguvis maģistra grādu inženierzinātnēs. Papildus profesionālajai pieredzei savas zināšanas papildinājis CEMEX grupas starptautiskajās apmācību programmās ASV, Francijā, Meksikā u.c. 


Linda Šedlere
Valdes locekle, Personāla un administrācijas direktore    

E-pasts: linda.sedlere@cemex.com

Saziņas pamatvaloda: latviešu

CEMEX uzņēmumā Latvijā strādā no 2006.gada. Kopš 2016.gada ieņem personāla un administrācijas direktores amatu un kopš 2013.gada darbojas uzņēmuma valdē. Iepriekš uzņēmumā ieņēmusi amatus betona ražošanas un plānošanas departamentos, kā arī vadošus amatus finanšu kontroles un personāla vadības jomās. Pirms tam pieredzi guvusi dažādos ražošanas un pakalpojumu sfēras uzņēmumos, kā arī strādājusi Valsts ieņēmumu dienestā. Biznesa augstskolā „Turība” ieguvusi bakalaura un maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Papildus profesionālajai pieredzei savas zināšanas papildinājusi CEMEX grupas starptautiskajās apmācību programmās ASV, Vācijā u.c.. 


Jegors Golubevs
Valdes loceklis,  Piegādes procesu, betona un minerālmateriālu ražošanas direktors

E-pasts: jegors.golubevs@cemex.com

Saziņas pamatvaloda: latviešu

CEMEX uzņēmumā Latvijā strādā no 2006.gada. Šobrīd darbojas kā betona un minerālmateriālu biznesa direktors. Kopš 2013.gada darbojas uzņēmuma valdē. Iepriekš uzņēmumā ieņēmis cementa ražošanas tehnoloģisko procesu un projektu daļas vadītāja amatu, kā arī betona un minerālmateriālu ražošanas vadītāja amatu. Pirms tam ieguvis pieredzi vairākos Latvijas mašīnbūves un ražošanas uzņēmumos. Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis bakalaura grādu mašīnbūves jomā un maģistra grādu transportā un loģistikā. Papildus profesionālajai pieredzei savas zināšanas papildinājis dažādās apmācībās par cementa ražošanu un standartiem, būvniecības procesiem, vadību, darba drošību u.c. 


Renārs Griškevičs
Valdes loceklis, Plānošanas un administrācijas direktors

E-pasts: renars.griskevics@cemex.com

Saziņas pamatvaloda: latviešu

Vairāk kā 10 gadus ilga pieredze CEMEX grupā. Kopš 2016.gada augusta ieņem Plānošanas un administrācijas direktora amatu CEMEX uzņēmumā Latvijā un darbojas valdē. Kopš 2016.gada janvāra ir CEMEX pārstāvniecības Krievijā (CEMEX Baltic Cement) vadītājs. Iepriekš vadījis CEMEX Ungārijas biznesa vienību, kā arī ieņēmis ar stratēģisko plānošanu un loģistikas procesu organizēšanu saistītus vadošus amatus CEMEX Latvija biznesa vienībā. Pirms tam pieredzi ieguvis finanšu kontroles jomā uzņēmumā AirBaltic. Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu Eiropas studijās un bakalaura grādu starptautiskā biznesa vadībā. Papildus profesionālajai pieredzei savas zināšanas papildinājis CEMEX grupas starptautiskajās apmācību programmās Lielbritānijā un Spānijā.


Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved